.::. Kurumsal Kimlik .::.

 
Konya Mavi Sigorta; Sigorta ve aracılık hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Konya Mavi Sigorta " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; Kasko, Trafik, İşyeri, Yangın, ve Hırsızlık Sigortaları yapılmaktadır. Konyada sigortacılık sektöründe kaliteli hizmet veren lider bir acente olarak sizlerin hizmetindedir.

Bu işi en iyi şekilde yapmak amacıyla, benzer iş modelinin en iyi uygulamalarını görmek ve deneyimlerden yararlanmak adına yurt dışında da pek çok araştırma yaptık, pek çok şirketi ziyaret ettik. Tüm iyi uygulamaları müşterilerimize sunabilmek için not ettik. Gelişmeleri yakından izlemek ve müşterilerimize yansıtmak adına oradaki meslektaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz.

Sürekli kendini yenileyen ve her gün gelişen dijital platformlarda, sigortacılık yapmak bizi hem heyecanlandırıyor hem de yeniliyor.

Hedefimiz; Sigorta sektörünün çağdaş ve şık bir vitrini olup, Türk Sigorta sektöründeki en yenilikçi uygulamalardan birini hayata geçirerek interneti, mobil telefonlar ve tabletler gibi diğer dijital mecraları etkin bir kanal olarak konumlandırmak ve bu alanda faaliyet gösteren en büyük oyuncu olmak.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ve profesyonel ekibe sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.